Produkty ze szkła od lat stają się nieodłącznym elementem wielu wnętrz – zarówno w domach, mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Mając na uwadze estetykę i chęć tworzenia pięknych, eleganckich wnętrz, tego typu produkcję wybraliśmy sobie za cel naszej firmy. Pragniemy, by nasze towary nie tylko były piękne, ale również żeby pełniły funkcje praktyczne. Dokładamy wszelkich starań na każdym etapie ich tworzenia, ażeby tak właśnie się stało. Państwa zadowolenie jest dla nas największą motywacją do dalszego działania. Od lat jesteśmy w czołówce tego typu firm w branży.

Szeroki wybór konstrukcji szklanych

W swojej ofercie posiadamy balustrady szklane, mobilne ściany, drzwi, kabiny prysznicowe, witryny sklepowe oraz lustra. Tworzymy także akustyczne ściany szklane, a nawet schody i panele ze szkła lakierowanego.

Podejmujemy się realizacji tradycyjnych, ale też zupełnie nietypowych zleceń. Należą do nich zarówno projekty małe, które sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, jak i wielkogabarytowe, używane na przykład w urzędach czy galeriach handlowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z taką samą dokładnością; zajmujemy się nim kompleksowo, jesteśmy pomocni na każdym etapie produkcji.

Pomagamy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów, prowadzimy doradztwo przy budowie, tworzymy dokładny projekt i pomiar. Sami też realizujemy montaż u klienta. Dzięki temu możemy dać Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej usługi – od początku do końca.

Regularnie wprowadzamy nowości do naszej oferty

Śledzimy na bieżąco to, co dzieje się na branżowym rynku. Jesteśmy na czasie ze wszelkimi nowinkami technicznymi. I staramy się równie szybko wprowadzić je do swojej oferty – tak, by zawsze móc wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości. Sprowadzamy części z Włoch i Niemiec, od znanych i renomowanych producentów, którzy cieszą się doskonałą renomą na rynku, a ich produkty są znane z trwałości i solidności. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół Państwa zamówień.

W pracy łączymy naszą wiedzę z bogatym doświadczeniem

Możemy pochwalić się szeroką bazą zadowolonych z naszych usług klientów. Każde zamówienie do tej pory zrealizowane pozwalało nam na zdobywanie kolejnych doświadczeń. Dzięki temu potrafimy wykonać nawet najbardziej nietypowe życzenia klientów.

Dbamy o to, żeby nasze produkty były nie tylko dobrze wykonane, ale także by spełniały wymagania estetyczne.

W naszej ofercie posiadamy wiele wariantów, które mogą dodatkowo uatrakcyjnić każde zamówienie. Wśród realizowanych przez nas usług, znajdują się:

  • matowienie szkła
  • laminowanie szkła
  • wykorzystywanie specjalnych folii do przyciemnienia powierzchni szklanych
  • nadruki

Nie boimy się nietypowych zamówień. Traktujemy je jako wyzwanie! A jednocześnie gwarantujemy, że do każdego podchodzimy indywidualnie i z taką samą dokładnością. Bez względu na to, czy podejmujemy się projektu w niewielkim mieszkaniu, dużym domu, czy urzędzie, hotelu lub ogromnej galerii handlowej – zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom realizacji usług.

Dbałość o szczegóły to nasza dewiza

Aby mieć pewność, że wszystkie nasze konstrukcje szklane spełniają niezbędne normy, a także wpisują się w najnowsze trendy na rynku, stale współpracujemy z innymi specjalistami z branży – firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi czy projektantami wnętrz. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby każde z zamówień wykonane było szybko, sprawnie i dokładnie.

Zapewniamy, że na każdym etapie pracy Państwa projektem zajmą się specjaliści w swoim fachu – od tworzenia samego pomysłu, po końcowy montaż na miejscu u klienta. Podchodzimy do naszej pracy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem.